Dovolená u vody
Vhodné pro skupiny
Vhodné pro rodiny s dětmi
Oslavy, srazy, svatby, team building

Ubytování a cena

Ubytování v rekereačním domě pro 1 až 30 osob v pokojích a dvou apartmánech.

V patře je 1 dvoulůžkový, 1 třílůžkový a 4 čtyřlůžkové pokoje.
Každý pokoj je vybaven umyvadlem se studenou a teplou vodou.

Pokoj č. 1
4 lůžka
340 Kč
osoba/noc
Pokoj č. 2
4 lůžka
340 Kč
osoba/noc
Pokoj č. 3
4 lůžka
340 Kč
osoba/noc
Pokoj č. 4
4 lůžka
340 Kč
osoba/noc
Pokoj č. 5
2 lůžka
340 Kč
osoba/noc
Pokoj č. 6
3 lůžka
340 Kč
osoba/noc

Apartmán

V přízemí je čtyřlůžkový apartmán (2 samostatná lůžka a manželská postel 140cm šíře) s vlastní koupelnou se sprchovým koutem, vybavenou kuchyňskou linkou (lednice, rychlovarná konvice, varná sklokeramická deska) a jídelním stolkem. V apartmánu je televize, komoda, police a skříň.

Apartmán
4 lůžka
450 Kč
osoba/noc
Při nižším obsazení apartmánu v sezóně
1 400 Kč/noc

Podkrovní apartmán

Pro ty, kteří preferují soukromí máme v nabídce ubytování v prostorném (140 m2) a kompletně zrekonstruovaném apartmánu - dvě oddělené, neprůchozí ložnice, koupelna, prostorný obývací pokoj s vybavenou kuchyní, gaučem a internetovou televizí. K apartmánu náleží soukromý balkon s jídelním stolem a židlemi. Mimo toho hosté mohou též využít naší prostornou zahradu.

Kapacita je 7 osob, 5 lůžek + 2 přistýlky na rozkládacím gauči.

Pronájem podkrovního apartmánu
500 Kč
osoba/noc
Při nižším obsazení apartmánu v sezóně
2 000 Kč/noc

Provoz, poplatky, ceny

Podmínky ubytování:

Sociální zařízení
Sociální zařízení + umývárny se nachází v přízemí domu (3 x WC, 2 x sprchový kout, umývárna s 1 umyvadlem). Oba apartmány mají své sociální zařízení.

Vytápění
V zimní (topné) sezóně je zajištěné vytápění ústředním topením. V zimní sezóně a mimo sezónu je možnost přitopení krbovými kamny ve společenské místnosti. V letní sezóně od 1.6.do 15.9.se netopí.

Stravování
V domě je prostorná, plně vybavená kuchyně. Jsou v ní 4 lednice, 2 plynové sporáky s elektrickou troubou, 2 mikrovlnné trouby, 2 dřezy na mytí nádobí, 2 rychlovarné konvice, nádobí, příbory, hrnce, hrnky, sklenice atd vše pro 30 osob. Utěrky, prostředek na mytí nádobí, houbičky jsou k dispozici. Ve společenské místnosti je skleník vybavený sklenicemi na pivo, šampaňské, víno, limo a frťany.

V blízkosti je obchod, který je otevřen každý den a několik restaurací a občerstvení..

Přehled vybavení v ceně

Sebou

Celá chalupa za 2 a více nocí

letní sezóna:

mimo sezónu:

topná sezóna :

Silvestr na 3 noci, další noci dle ceníku :

Je vás méně osob a chcete celou chalupu, můžete ji mít za výhodnou cenu. Zavolejte, napište - domluvíme se.

Rodinné oslavy, svatby, večírky, setkání na 1 noc - max 30 osob - cena 12 000Kč , nižší cena podle počtu hostů na přespání.V topné sezóně navýšení o 500Kč (říjen, listopad, duben) o 1000Kč (prosinec - březen). Bez podkrovního apartmánu do 25 lůžek je cena 10 000Kč.
Cena za 24h, dřívější převzetí a pozdější předání je dle možností, dohody a za doplatek. V ceně je elektrika, voda, vytápění, vybavená kuchyně včetně nádobí, a všech druhů skleniček pro 30 osob).

Školní výlety/tábory

Děti:

Při ubytování se platí hotově poplatek obci 30Kč za den osoba od 18 let.

Platební podmínky:

Kauce:

Domácí zvířata:

Příjezd / odjezd

Na chalupě nebydlíme, ani nemáme recepci, proto příjezdy a odjezdy musí být dodržovány, nebo dle možností a kapacity předem domluvené.

V den odjezdu prosím o vyklizení do 10h a o závěrečný úklid, který zahrnuje úklid nádobí v kuchyních, vyklizení lednice, vysypání košů a svléknutí povlečení.

Chalupa leží v části obce, mezi trvale obydlenými domy a rekreačními objekty.
Ubytování, zahrada i parkování je možný pouze pro ubytované, kteří mají zaplacen pobyt, žádné návštěvy se nerespektují a v případě porušení je pobyt ukončen, nebo lze návštěvu domluvit předem.

Pokud Vám firma nebo zaměstnavatel přispívá na dovolenou, nabízíme možnost vyfakturování tohoto příspěvku a použití jako platby Vaší dovolené (příspěvky na dovolenou od fondů FKSP, zaměstnavatele nebo odborového svazu).

Rychlý dotaz

Váš dotaz

Váš telefon
Váš e-mail

Kontaktní údaje

Benešova 15,
Sloup v Čechách
+420 703 659 238
GPS: N 50°44.58', E 14°35.47'

Spolupracujeme


Průvodce